Menu
Your Cart

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Politikası
emagaza.net - onlinekitabevi.net’ intemel yaklaşımı, toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği, müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasıdır.
 
Üye olurken verilen bilgilere yalnızca ilgili üye ulaşabilir ve bu bilgileri yalnızca üye değiştirebilir.
 
Üye, emagaza - onlinekitabevi internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.
 
emagaza.net - onlinekitabevi.net`dan size gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsanız e-posta içerisinde yer alan linke tıklayabilirsiniz.
 
Üyeler, istedikleri zaman üyelikten  ayrılabilir.
 
Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, üye ismi, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

Üye bilgileri, emagaza.net - onlinekitabevi.net içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Emagaza - OnlineKitabevi çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri emagaza.net - onlinekitabevi.net Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir.Üye bilgileri, hukuki zorunluklar haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.
 
Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının emagaza.net - onlinekitabevi.net Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.
 
emagaza.net - onlinekitabevi.net hem SSL, hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemi kullanmaktadır. emagaza.net - onlinekitabevi.net`dan satın alırken kullandığınız kredi kartınız Bankanın Ödeme Sistemleri güvencesinde olup, emagaza.net - onlinekitabevi.net veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.
 
emagaza.net - onlinekitabevi.net, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler, site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.
 
emagaza.net - onlinekitabevi.net’de yayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz ve içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda izinsiz yayınlanamaz.
 
Üye, info@onlineokul.com adresine e-posta atarak veri kullanımı/işlenmelerini ve/veya iletişimleri her zaman için durdurulmasını talep edebilir.
 
Üye talep ederse, üyenin emagaza.net - onlinekitabevi.net hesabıyla ilişikili e-posta adresine gönderilen promosyon/kampanya e-postası içerisinde bulunan "kampanya ve duyuru e-postalarını almak istemiyorum" linkine tıklayarak kampanya bildirimi hizmetinden ayrılabilir.
 
Üye, üye formunu doldurma işlemini bitirdiği andan itibaren "Gizlilik ve Güvenlik Politikasını" okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bu sitede sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerez kullanılmaktadır. Çerez ayarlarını değiştirmeniz durumunda sitenin bazı özelliklerinin işlevselliğini kaybedebileceğini dikkate alınız.